Öneri ve Şikayet Formu

İNDİRİM GARAJI WESTPARK OUTLET'TE!

Westpark Outlet’te efsane indirim günleri yeniden başlıyor!

22 Mart / 14 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan indirim garajı günleri inanılmaz indirimler, görülmemiş fiyatlar ile İzmir'lileri bekliyor! Acele edin fırsatları kaçırmayın! 

22 MART / 14 NİSAN 2024

ÇOCUK ETKİNLİĞİ MASKE YAPIM ATÖLYESİ WESTPARK OUTLET'TE!

Finnish Schools İnternational İzmir Anaokulu olarak, Westpark AVM'de hafta sonu etkinliklerimiz devam ediyor!

16 Mart Cumartesi günü Maske Yapım Atölyesi 14:00 / 17:00 saatleri arasında sizleri bekliyor!

Doyasıya eğlencenin tadını çıkartman ve keyifli vakit geçirmek için herkesi atölyemize bekliyoruz.

16 MART CUMARTESİ 2024

ANADOLU ATEŞİ PAZAR ETKİNLİĞİNDE BULUŞALIM!

El İşi Atölyesi ve Dans Workshop ile bu pazar Westpark Outlet'te buluşalım!

17 MART PAZAR 2024

KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL ORİGAMİ TEKNİĞİ İLE ÇİCEK YAPIM ATÖLYESİ WESTPARK OUTLET'TE! / ÇOCUK KULÜBÜ

Westpark AVM’de Çocuk Kulübü etkinlikleri başlıyor! Finnish Schools İnternational Anaokulları ile birlikte yürütmüş olduğumuz eğlenceli ve eğitici atölyelere tüm çocuklarımızı bekliyoruz !

9 mart cumartesi günü Kadınlar Gününe özel Origami tekniği ile çicek yapım atölyesi sizlerle buluşmaya hazırlanıyor !

Doyasıya eğlencenin tadını çıkartmak ve keyifli vakit geçirmek için herkesi atölyemize bekliyoruz.


9 MART 2024

ÇOCUK KULÜBÜ ÇERÇEVE YAPIM ATÖLYESİ WESTPARK OUTLET'TE!

Westpark AVM'de Çocuk Kulübü etkinlikleri başladı!

Finnish Schools İnternational Anaokulları ile birlikte yürütmüş olduğumuz eğlenceli ve eğiti atölyelere tüm çocuklarımız bekliyoruz!

2 Mart Cumartesi günü Çerçeve Yapım Atölyesi 14:00 / 17:00 saatleri arasında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.Doyasıya eğlencenin tadını çıkartmak ve keyifli vakit geçirmek için herkesi atölyemize bekliyoruz.

2 MART 2024

ÇOCUK KULÜBÜ ÇİM ADAM YAPIM ATÖLYESİ WESTPARK OUTLET'TE!

Westpark Outlet'te Çocuk Kulübü etkinlikleri başlıyor!

Finnish Schools İnternational Anaokulları ile birlikte yürütmüş olduğumuz eğlenceli ve eğitici atölyelere tüm çocuklarımızı bekliyoruz!

24 - 25 Şubat günleri Çim Adam Atölyesi 14:00 / 17:00 saatleri arasında sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.Doyasıya eğlenenin tadını çıkartmak ve keyifli vakit geçirmek için herkesi atölyemize bekliyoruz.

24 - 25 ŞUBAT 2024

ALTINYILDIZ *CLASSICS FIRSAT ÇADIRI BAŞLADI!

Westpark Outlet'te Altınyıldız İndirim Çadırı günleri başladı!

23 Şubat - 13 Mayıs tarihleri arasında açık otopark alanında düzenlenecek olan indirim çadırı günleri inanılmaz indirimler, görülmemiş fiyatlar ile sizleri bekliyor.

Bu fırsat kaçmaz!

23 ŞUBAT - 13 MAYIS 2024

Beklenen İndirim Garajı Günleri Westpark Outlet'te

Westpark Outlet’te efsane indirim günleri yeniden başlıyor! 14 – 29 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan indirim garajı günleri inanılmaz indirimler, görülmemiş fiyatlar ile İzmirlileri bekliyor! Acele edin fırsatları kaçırmayın! 

14 - 29 Ekim

İndirim Garajı Westpark Outlet'te

İzmir’de indirimli alışverişin merkezi Westpark Outlet, her kitleye uygun marka seçenekleri ve birbirinden farklı etkinlikleri ile ziyaretçilerine keyifli alışveriş deneyimi sunuyor. Birbirinden ünlü markaların outlet mağazalarıyla, İzmir’de kaliteli ve uygun fiyatlı alışverişin odak noktası, Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark Outlet’ te indirim garajı günleri 17 Mart – 02 Nisan tarihleri arasında sizlerle buluşacak!

 Avantajlı alışverişin adresi Westpark Outlet, Kaliteli markaların uygun fiyatlı birçok ürününü tek bir çatı altında toplayacak. Seçkin markaların katılımı ile gerçekleşecek olan İzmir’in en büyük indirim garajı günlerine, Boyner, Madame Coco, Özdilek, Taç, Doqu Home, Pierre Cardin, Altınyıldız,  Penti, Suwen, U.S Polo Assn. , Mert Optik , LTB , LC Waikiki ve daha birçok marka görülmemiş fiyatları ile Westpark Outlet’te İzmirlileri bekliyor olacak!


17 MART 02 NİSAN

Maşa İle Koca Ayı Westpark Outlet'te

Westpark Outlet çocukların güzel bir sömestr tatili geçirmeleri için 9 günlük tatil süresince en sevilen çizgi filmlerden biri olan Maşa ile Koca Ayı çizgi filminin karakterlerini ağırlayacak. 09- 17 Nisan tarihleri arasında her gün saat 14:00, 16:00 ve 18:00’de 3 seans olarak gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar Maşa ile Koca Ayı tanışacak. 

09 - 17 Nisan

Akıllı Tavşan Momo Westpark Outlet'te

26-27 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek ‘’ Akıllı Tavşan Momo ‘’ etkinliğinde çocuklar dostları Şıp, Tıp, Bombon , Timtim ,Bado ,Hipo , Huhu’nun yardımlarına koşan Akıllı Tavşan Momo karakterleri ile tanışarak, birlikte unutulmaz anlar yaşayacaklar!

26 - 27 Mart

Aslan Çizgi Film Karakterleri Westpark Outlet'te !

TRT Çocuk kanalının en sevilen çizgi filmlerden biri olan Aslan çizgi film karakterleri Westpark Outlet’te miniklerle buluşacak! Çocuklara bilim, teknik, teknoloji gibi konuları sevdiren ‘’Aslan ‘’ karakteri 19 -20 Mart tarihleri arasında saat 14:00, 16:00 ve 18:00’de 3 seans olarak gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar Sevimli Mucit Aslan karakterleri ile birlikte icatlar yapacak eğlence dolu vakitler geçirecekler.

19 - 20 Mart

İndirim Garajı Westpark Outlet'te

Avantajlı alışverişin adresi Westpark Outlet, Kaliteli markaların uygun fiyatlı birçok ürününü tek bir çatı altında toplayacak. Seçkin markaların katılımı ile gerçekleşecek olan İzmir’in en büyük indirim garajı günlerine, Boyner, Columbia, Madame Coco, Özdilek, Pierre Cardin, Altınyıldız, Avva, Greyder, Penti, U.S Polo Assn. ve daha birçok marka görülmemiş fiyatları ile Westpark Outlet’te İzmirlileri bekliyor olacak! 

19 Mart - 3 Nisan

Bulmaca Kulesi Westpark Outlet'te!

Sömestr tatilinde Bulmaca Kulesi Westpark Outlet’te! Eğlence ve bilmece dolu sahne gösterileri ile Bulmaca Kulesi karakterleri 22 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında Westpark Outlet’te çocuklarla buluşuyor! 

22 Ocak- 2 Şubat

WESTPARK OUTLET'TE ALIŞVERİŞLER SHELL'DEN YAKIT KAZANDIRIYOR!

15 Aralık 2021- 15 Ocak 2022 tarihleri arasında Westpark Outlet bünyesinde bulunan mağazalardan 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler Shell’den 30 TL değerinde yakıt kazanma fırsatı elde edecek.

Kampanya Katılım Koşulları:

 • Bu kampanya 15 Aralık 2021 saat 10:00’da başlayacak olup 15 Ocak 2022 saat 22:00’ye kadar yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.
 • Westpark Outlet mağazalarından kampanya süresince aynı gün içerisinde toplam 300 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz Shell’den 30 TL değerinde Smart puan kazanacaklardır.
 • Kampanya tarihleri arasında aynı gün içerisinde 300 TL ve üzeri harcama yapan katılımcılar, aynı gün yaptıkları alışverişin fişi/ faturası ile beraber, Westpark Outlet zemin katta yer alan danışma noktasına müracaat ederek kampanya şifrelerini alabilirler.
 • Kampanya katılımı ilk 10.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya süresince aynı kişi sadece 1 kere kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılım gösteren kişilere Westpark outlet tarafından kampanya şifresi verilecektir.
 • Kampanyaya katılım gösteren kişiler Shell ClubSmart programına üye olmayı kabul eder.
 • Kampanya katılım gösteren ziyaretçiler SMS ve Shell mobil uygulamasıyla kampanyaya katılabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için kart sahibi, cep telefonundan “WESTPARK” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell ClubSmart kart numarası  ile WestPark tarafından müşterilere alışveriş sonrasında iletilecek kampanya şifresini tüm operatörler için 2313’e kısa mesajla göndermelidir. Örnek katılım: WESTPARK 700044118309183102 GY68KG
 • Shell Mobil uygulamasındaki Haberler ve Ürünler sekmesindeki kampanya sayfasına girip, Smart Kart numarasını ve şifresini girerek kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye Smart puanlar katılım yapıldıktan 48 saat içerisinde yüklenecek olup, son kullanım tarihi 15 Şubat 2022’dir. Kullanılmayan puanlar 16 Şubat 2022 tarihinde silinecektir.
 • Bu kampanyadan kazanılan puanlar Shell’in farklı kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Hediye Smart Puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir. ClubSmart Kartınızı Shell mobil uygulamasından yada www.shellsmart.com adresinden kaydedebilirsiniz.
 • Yüklenen hediye Smart puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında 2313 kısa koduna ücretsiz olarak katılım yapılabilecektir.
 • Kampanyaya Shell Ticari Kart ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, 18 yaşından küçükler ve ClubSmart Extra Card sahipleri katılamaz.
 • Kampanyaya katılım sınırlı sayıdır, başka bir kampanya ile birleştirilemez ve sadece 18 yaşından büyükler katılabilir.
 • Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell ClubSmart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
 • Mevzuat gereğince Smart puanların her kullanımında minimum 1TL nakit ödeme zorunluluğu bulunmaktadır, ödemeler yalnızca Smart puan ile yapılamaz. Smart puanlar bölünerek kullanılabilir.
 • Tütün ve alkol mamullerine ilişkin harcamalar, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki ve kredi kartı puanları ile yapılan alışverişler, kampanya kapsamı dışındadır, bu harcamalar karşılığında hediye kazanılamaz.
 • Kampanyaya katılım sağlanarak hediye kazanılan alışverişlerin iadesinin yapılması durumunda kazanılan akaryakıt hediyesi de iptal edilecektir.
 • Westpark Outlet işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır.
 • Kampanyaya katılan üyeler, Tankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin ve Westpark Outlet’in kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.
 • İletişim ve bildirim ayarlarını telefonundan kapatmış kişilere bilgilendirme ulaşmamasından Westpark Outlet ya da Tankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. sorumlu değildir.
 • Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.
 • Hediye karşılığında nakit ödeme yapılamaz.
 • Tankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde yer alan verilerde oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
 • Tankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve Shell Turcas Petrol A.Ş. kampanyayı istediği gibi değiştirme, durdurma, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.
 • Böyle bir durumda yeni koşullar Tankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve Shell Turcas Petrol A.Ş. tarafından duyurulacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.15 Aralık 2021- 15 Ocak 2022

Kral Şakir Westpark Outlet'te!

Çocukların severek izlediği Kral Şakir çizgi filminin karakterleri 13- 21 Kasım tarihleri arasında Westpark Outlet’te çocuklarla buluşacak!

 Westpark Outlet çocukların güzel bir sömestr tatili geçirmeleri için 9 günlük tatil süresince en sevilen çizgi filmlerden biri olan Kral Şakir çizgi filminin karakterlerini ağırlayacak. 13- 21 Kasım tarihleri arasında her gün saat 14:00, 16:00 ve 18:00’de 3 seans olarak gerçekleşecek olan etkinlikte çocuklar Şakir ve Necati maskot karakterleri ile tanışacak. 

13- 21 Kasım

Yüksek Sadakat Cumhuriyet Konseri

Cumhuriyet coşkusu Westpark Outlet’te! Yüksek Sadakat ile Cumhuriyet Konseri 27 Ekim Çarşamba günü saat 19:30’da! Ücretsiz konserimize davetlisiniz!

27 Ekim Çarşamba

Şahane Salı

Westpark'ta Salı günleri fırsatlarla sallanmaya başlıyor! 

Fırsatlarla dolu Şahane Salılar Westpark Outlet'te ayrıcalıklı markalarla sizleri bekliyor.

27 Nisan'dan İtibaren Her Salı

Westpark'tan 1 Akvaryum Bileti Alana 1 Akvaryum Bileti Hediye!

Su altı dünyasında virüse yer yok! 29 Ekim'den itibaren hafta içi günlerde, tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişinizde, Funtastic Akvaryum'dan 1 bilet alana 1 bilet de Westpark'tan hediye!

29 Ekim'den İtibaren

Westpark Outlet Mağaza Fırsat Noktası

Westpark Fırsat Noktasında her Cuma, Cumartesi, Pazar birbirinden farklı markalar, görülmemiş fiyatlarla sizleri bekliyor. 

Her Cuma - Cumartesi - Pazar

Haydi Çocuklar Toplanıp Dostlarımızı Besleyelim!

Geleceğin umudu çocuklarımıza hayvanları sevebilmeyi, severken aynı zamanda koruyabilmeyi öğretmeye katkıda bulunmak adına, Westpark Outlet olarak bu ay yüzlerce top hediye ediyoruz. Haydi siz de çocuklarınızın sokak hayvanlarını beslerken veya severken çekilmiş fotoğraflarını @westparkoutlet Instagram hesabımızı etiketleyerek bizlerle paylaşın, çocuğunuzun hediyesi olan topu Westpark Outlet danışmasından teslim alın.

3 Ekim - 6 Kasım 2020

Haydi Çocuklar Toplanıp Geri Dönüştürelim!

Geleceğin umudu çocuklarımıza doğayı sevebilmeyi, severken aynı zamanda koruyabilmeyi öğretmeye katkıda bulunmak adına, Westpark Outlet olarak bu ay yüzlerce top hediye ediyoruz. Haydi siz de çocuklarınızla birlikte Westpark Outlet'teki geri dönüşüm toplama alanına 1 pet şişe getirin, çocuklarınızın pet şişeyi geri dönüşüme atarken çekilmiş fotoğraflarını @westparkoutlet Instagram hesabımızı etiketleyerek bizlerle paylaşın, çocuğunuzun hediyesi olan topu Westpark Outlet danışmasından teslim alın.

24 Eylül - 6 Kasım 2020

Yaşasın Hafta İçi!

"Yaşasın hafta içi!” diyeceğiniz kampanyalar Westpark Outlet’te devam ediyor! Lezzet düşkünlerine müjde! 17 - 31 Ağustos tarihleri arasında hafta içi tek seferde 100 TL ve üzeri cafe ve restoran mağazalarımızda harcama yapın, ENVale'den vale hizmeti kazanın!

 

17 - 31 Ağustos 2020

Kadının Düşünce Gücü Sergisi

Seramik Sanatçısı Ayşegül Güngören'in "Kadının Düşünce Gücü" isimli butik sergisi 8 Mart Pazar günü Westpark Outlet'te sizi bekliyor. 

8 Mart 2020

Anadolu Ateşi Dans Okulu Kadınlar Günü Workshop’u

Kadınlar Günü’nde eğlence, dans, zumba enerjisi ve Anadolu Ateşi Dans Okulu workshop’u Westpark Outlet’te sizleri bekliyor! Ücretsiz anne-çocuk zumba etkinliğimize bekliyoruz.

8 Mart 2020

İzmirli Üretken Kadınlar, Girişimci Kadınlar Sokağı’nda Sizlerle Buluşuyor!

Bayraklı Belediyesi iş birliği ile gerçekleştireceğimiz, birbirinden değerli el emeği ürünlerin sergileneceği stant arabaları, 6-7-8 Mart tarihlerinde Westpark Outlet’te! Bekleriz.

6 - 7 - 8 Mart 2020

Yaşasın Hafta İçi!

"Yaşasın hafta içi!" diyeceğiniz kampanyalar Westpark Outlet'te devam ediyor! 

Alışveriş çılgınlarına müjde! 2 Mart - 13 Mart tarihleri arasında hafta içi tek seferde 250 TL ve üzeri kadın giyim ve iç giyim alışverişi yapın, kozmetik markalarında geçerli 30 TL değerinde hediye çeki kazanın! 

2 Mart - 13 Mart 2020

Yaşasın Hafta İçi!

"Yaşasın hafta içi!” diyeceğiniz kampanyalar Westpark Outlet’te devam ediyor! 
Lezzet düşkünlerine müjde! 17 Şubat - 28 Şubat tarihleri arasında hafta içi tek seferde yemek katında bulunan restoranlardan 30 TL ve üzeri harcama yapın, 15 TL değerinde yemek kuponu kazanın!

17 - 28 Şubat 2020

Sevdiğin İnsanla Her An Özel, Her An Ayrı Güzel!

14 Şubat Sevgililer Günü’nde Retro Photobus yaşadığınız özel ve güzel anları ölümsüzleştirmek için sizleri bekliyor. Gün boyu sınırsız fotoğraf çektirebilir, çektirdiğiniz 4 pozu Sevgililer Günü’ne özel çerçeve ile ücretsiz olarak alabilirsiniz.

 

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Yer: 1. Kat, Gloria Jeans Önü

Saat: 10.00 – 22.00

14 Şubat 2020

Westpark Outlet’te Romantik Anlar Sizleri Bekliyor.

14 Şubat’ta Sevgililer Günü’ne özel romantik müzik dinletimize davetlisiniz.

 

Etkinliğimiz ücretsizdir.

Yer: 1. kat fotoğraf çekim alanı

Saat: 16.00 – 17.30

14 Şubat 2020

Yaşasın Hafta İçi!

"Yaşasın hafta içi!” diyeceğiniz bir kampanya geldi!

Eğlenceseverlere müjde! 05 Şubat - 14 Şubat tarihleri arasında hafta içi günlerde, tek seferde 250 TL ve üzeri gözlük, saat ve aksesuar kategorisindeki mağazalarımızdan alışveriş yapın, Funny Valley’den 50 TL değerinde hediye kartı kazanın!

5 - 14 Şubat 2020

Şubat Ayı Sanat Atölyeleri

Birbirinden eğlenceli atölyeler Şubat ayında da Westpark Outlet’te çocukları bekliyor!


1 Şubat - Çerçeve Tasarım Atölyesi

8 Şubat - Sevgi Temalı Kitap Ayracı Atölyesi

15 Şubat - El Baskısıyla Kuş Yapım Atölyesi

22 Şubat - Balon Baskı Atölyesi

 

Yer: Tavşan Oyun Alanı

Saat: 15.00 - 16.00 ve 16.30 - 17.30

Atölyeler 4 yaş ve üzeri çocukların katılımı için uygun olup ÜCRETSİZDİR.

Her atölye için kontenjan 30 kişiyle sınırlıdır.

1 - 8 - 15 - 22 Şubat 2020

Alper Erözer İle Buluşma

Alper Erözer'in İzmir'li hayranlarıyla ilk buluşmasına Westpark Outlet ev sahipliği yapıyor!  31 Ocak Cuma günü saat 16.00'da gerçekleşecek mini konser & imza günü etkinliğimize bekleriz.

Konserimiz ücretsizdir.

31 Ocak 2020

Kıvılcım Gösterisi

Anadolu Ateşi Dans Okulu' nun öğrencilerinden oluşan büyüleyici Kıvılcım Dans Gösterisi 11 Ocak saat 15:00' te Westpark'ta! Bu muhteşem show u kaçırmayın.

11 Ocak 2020

Bulmaca Kulesi

Sömestir coşkusu Westpark' ta!

Çocukların en sevdiği çizgi film kahramanları Westpark' ta hayranları ile buluşuyor. Bulmaca Kulesi 18-26 Ocak tarihleri arasında Westpark' ta. Bu muhteşem eğlenceyi sakın kaçırmayın.

18 - 26 Ocak 2020

Ocak Ayı Çocuk Atölyeleri

Çocuklar birbirinden güzel atölyeler Ocak ayında da Westpark' ta sizleri bekliyor!


4 Ocak - Mandala Çizim Atölyesi

18 Ocak - Atlı Karınca Yapım Atölyesi

25 Ocak - Parmak Baskı Resim Atölyesi


Atölyelerin Başlangıç Saatleri - 15:00 ve 16:30

*4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Ocak 2020

Yeni Yıl Hediye Kampanyası

Yeni Yıl Hediyeniz Westpark’tan!!!

26-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde mini satranç takımı, sıcak su termosu, sırt çantası ve akvaryum giriş bileti gibi birbirinden değerli yüzlerce hediye Westpark ziyaretçilerini bekliyor!

 

26 - 31 Aralık 2019

Yeni Yıl Hediye Pazarı

Bayraklı Belediyesi Kadın Kooperatifi ve belediye kursiyerlerinin birbirinden güzel el emeği ürünlerinin yer alacağı yeni yıl hediye stant arabaları 27 – 29 Aralık tarihleri arasında Westpark’ta!

Yer: Zemin Kat Koton ve Defacto koridoru

 

27-28-29 Aralık

Anadolu Ateşi Karnaval Korteji

Anadolu Ateşi Dans Okulu öğrencileri tarafından ülke kostümleriyle hazırlanan Karnaval Korteji 29 Aralık Pazar günü Westpark' ta!

29 Aralık

Yöresel Pazar ve Hediyelik Eşya Pazarı

Yeni yıla özel hediyelik eşya standları ve yöresel pazar alanı Westpark' ta!  

Mutlaka ziyaret edin!

12 Aralık - 5 Ocak

Çocuk Atölyeleri

Anadolu Ateşi Dans Okulu işbirliği ile gerçekleşen miniklere özel ücretsiz çocuk atölyeleri Aralık ayı boyunca Westpark' ta!

7-14-21 Aralık

Norm Ender Konseri

Norm Ender Konseri 27 Aralık Cuma gecesi saat 19:30' da Westpark' ta!


*Konserimize katılım ücretsizdir.

27 Aralık

Tasarım Pazarı

Aksesuarlar, tekstil ürünleri, süs eşyaları, sanatsal objeler, hediyelik eşyalar, kreatif fikirler ve çok daha fazlası için Westpark' ta buluşalım.

23-24-25 Kasım

Maşa İle Koca Ayı Westpark' ta!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterleri Maşa ile Koca Ayı Westpark'ta sevenleriyle buluşuyor! Bu muhteşem eğlenceyi kaçırmayın!

18-24 Kasım

Anadolu Ateşi Dans Okulu Atölye Programları

Birbirinden keyifli atölyeler Kasım ayında da çocukları bekliyor!


Haydi Çocuklar Westpark' ta Buluşalım !

Kasım 2019

Final Okulları Çocuk Etkinlikleri

3-5 Yaş arası miniklere özel birbirinden farklı ve eğlenceli atölye faaliyetleri 22-23 ve 24 Kasım' da Tavşan Oyun Alanı' nda!

22-23-24 Kasım

Burcu Çetinkaya Söyleşi, İmza Günü ve Araç Sergisi

Ünlü Rallici Burcu Çetinkaya Westpark' ta hayranları ile buluşuyor. Orijinal yarış otomobillerinin de sergileneceği bu etkinliği Kaçırma!


Sergi: Gün boyu

Söyleşi & İmza Günü: 17:00-19:00 saatleri arasında

Yer: Westpark Outlet / 1.Kat

25 Ekim

Anadolu Ateşi Kıvılcım Dans Gösterisi

Profesyonel Kıvılcım Dans Gösterisi 19 Ekim Cumartesi günü saat 18:00' da Westpark'ta!

19.10.2019

Mutluluk Ormanı Tiyatro Oyunu

Doğa ve orman konulu eğlenceli çocuk tiyatrosu Mutluluk Ormanı 27 Ekim saat 15:00'te Westpark'ta!


Yer: Akvaryum katı etkinlik alanı

Saat:15:00

Ücretsizdir.

Katılım için yaş sınırı yoktur.

27 Ekim

Medical Park Diyet Sohbetleri

Medical Park işbirliği ile her Cuma günü Medical Park İzmir Hastanesi' nin değerli diyetisyenleri ile söyleşi yapıyoruz. Siz de sağlıklı beslenme ve diyet hakkında bilgi almak, uzman diyetisyenlerle sohbet etmek istiyorsanız her Cuma 16:00-17:00 saatleri arasında Medical Park Kültür Sanat mağazamızda buluşalım!

Her Cuma

Çocuk Atölyeleri

Anadolu Ateşi Dans Okulu işbirliği ile düzenlenen hafta sonu çocuk atölyelerimiz başlıyor! Her hafta sonu 15:00 - 17:30 saatleri arasında farklı maceralar Westpark'ta minikleri bekliyor.


*Atölyelere katılım ücretsizdir.

*Her seans 30 kişi ile sınırlıdır.

*4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.


12 Ekim

Yumurta Boyama Atölyesi

 

19 Ekim

Taç Tasarım Atölyesi

 

26 Ekim

Kum Boyama Atölyesi

 

29 Ekim

Atatürk Rozeti Boyama Atölyesi

Ekim Ayı

Yöresel Pazar Etkinliği

Yurdumuzun en güzel lezzetleri bu pazarda yerini alıyor! Yöresel ürünler pazarı 10-20 Ekim tarihleri arasında Westpark akvaryum katı etkinlik alanında! Bu lezzet festivalini kaçırmayın.

10-20 Ekim

Westpark'tan Güzel Hamle

21    21 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında Westpark Outlet içinde tek seferde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimiz Mini Satranç Seti kazanıyor!

re     Ziyaretçilerimizin alışverişlerini yaptıktan sonra fiş ve faturalarını aynı gün içinde zemin katta bulunan danışma bankomuzda kayıt ettirmeleri gerekmektedir.

        Ziyaretçiler, kampanya dönemi boyunca bu kampanyaya sadece 1 kere katılabilir ve aynı kişi sadece 1 defa hediye kazanabilir.

        Hediye kazanma hakkı devredilemez, hediye tutarı nakde çevrilemez.


21 Eylül - 4 Ekim

Küçük Marangozlar Westpark'ta

Çocuklar!! 

Westpark'ta el becerilerinizi ve hayal gücünüzü birleştirin, eğlenceli atölyelerimizin tadını çıkartın!


7 Eylül

Ahşap Kamyon Atölyesi


8 Eylül

Ahşap At Atölyesi


Seanslar: 14:30 - 15:45 - 17:00

7-8 Eylül

Botanik Akademisi

Bitkilerin dünyasını keşfetmek ve eğlenceli atölye çalışmaları için tüm çocukları Ağustos ayında Westpark Outlet' e bekleriz.Botanik Akademisi Etkinlik Takvimi

3 Ağustos- Organik Tarım / Domates Yetiştiriciliği

4 Ağustos- Terraryum Yapım Atölyesi

10 Ağustos- Japon Çimi Ekim Atölyesi

11 Ağustos- Yaprak Desen Çalışması

17 Ağustos- Organik Tarım / Biber Yetiştiriciliği

18 Ağustos- Roka/Tere/Maydonoz Ekim Atölyesi

24 Ağustos- Soğan Ekimi

25 Ağustos- Taş Boyama Atölyesi3-25 Ağustos

Kızılderili Kampı Macerası

Yoğun istek üzerine Kızılderili Kampı tekrar Westpark'ta!

Akvaryum katında kurulacak tematik dev oyun alanında Temmuz ayı içinde tüm hafta sonlarında davul çalma, balık tutma, yüz boyama, at binme ve çömlek yapma ve daha birçok eğlenceli aktivite yapılacakTemmuz ayı boyunca her hafta sonu tekrarlanacak etkinlikler 14:00-18:00 saatleri arasında olacak.


Atölye Kuralları:

·         Etkinlikler belirtilen tarih aralığında sadece hafta sonları yapılır.

·         Etkinliklerin olmadığı zamanlarda alana girmek yasaktır.

·         Etkinlikler Cumartesi ve Pazar günleri,  14:00-16:00 ve 18:00 olmak üzere 3 seans halinde yapılır.

·         Etkinlikler kontenjan ile sınırlıdır.

·         Etkinlikler 4-12 yaş arası çocuklar için uygundur.

·         Alan içine sadece etkinliğe katılacak çocuklar girebilir. Alana ebeveynler alınmaz.

·         Alana yiyecek ve içecek ile girilmemesi rica olunur.

·         Bir sonraki atölye seansının hazırlık süreci sebebiyle atölye saatleri dışında alana girilmemesi rica olunur.

·         Etkinliğe katılan çocukların sorumluluğu tamamen ebeveynlerine aittir.

6-28 Temmuz 2019

Akvaryum Bilet Kampanyası

1-30 Haziran tarihleri arasında aynı gün içinde toplamda 150 TL'lik alışverişe 1 kişilik, toplamda 250 TL'lik alışverişe ise çift kişilik Akvaryum Bileti Westpark' tan HEDİYE!


Kampanya Katılım Koşulları

·          Bu kampanya 1-30 Haziran tarihleri arasında AVM açılış kapanış saatleri arasında geçerlidir.

·          AVM ziyaretçilerinin 1-30 Haziran tarihleri arasında, Westpark Outlet Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan tüm mağaza ve kiosklarından aynı gün içinde

yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 1 kişilik,  1-30 Haziran tarihleri arasında, Westpark Outlet Alışveriş Merkezi bünyesinde bulunan tüm mağaza

ve kiosklarından aynı gün içinde yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 2 kişilik Akvaryum Giriş Bileti hediye edilecek.

·          Kampanya tarih aralığı dışında farklı tarihli fiş ya da fatura kabul edilemez.

·          Aynı gün içinde toplamda 150 TL ve üzeri harcama yapan katılımcılar yaptıkları alışverişlerin fişi / faturası ile beraber, Westpark Outlet

zemin katta yer alan danışma noktasına müracaat ederek kampanyaya katılırlar.

·          Aynı gün içinde yapılan alışverişlerin fiş ve faturaları kampanya tarih aralığı boyunca istenen günde AVM danışma bankosuna kaydedilebilir.

·          Kampanya ile verilen Akvaryuma Giriş Biletleri stoklarla sınırlıdır.

·          Hediye edilen akvaryum giriş biletlerinin son kullanım tarihleri 31.07.2019’ dur. Bu tarihten sonra verilmiş olan bilet ile Akvaryuma ücretsiz giriş yapılamaz.

·          Bir kişi 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan Akvaryum Bileti Kampanyasına en fazla 2 kez katılabilir, aynı kişi kampanya boyunca sadece 2 kere ödül kazanabilir.

·          Tütün mamullerine ilişkin harcamalar, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çeki ve kredi kartı puanları ile yapılan alışverişler,

kampanya kapsamı dışındadır, bu harcamalar karşılığında hediye kazanılamaz.

·          Westpark Outlet işbu kampanya kapsamında edindiği katılımcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır.

Şöyle ki; müşterilerin kampanyaya katılımı için zorunlu olan yukarıda sayılan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.

·          Kampanyaya katılan üyeler, Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ.’nin ve Westpark Outlet’in kendileriyle ‘Her Türlü Haberleşme Kanallarından’ iletişime

 

geçmesine izin vermiş bulunmaktadır.

 

·          İletişim ve bildirim ayarlarını telefonundan kapatmış kişilere bilgilendirme ulaşmamasından Westpark Outlet ya da Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ.

sorumlu değildir.

·          Westpark Outlet bünyesinde bulunan mağazalardaki alışverişlerde ya da hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da

lojistik sorun ve aksaklıklardan Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ. ve iştirakleri sorumlu değildir.

·          Ziyaretçiler, kampanya dönemi boyunca bu kampanyaya yalnızca iki kez katılabilirler.

·          Hediye kazanma ve alma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.

·          Hediye karşılığında nakit ödeme yapılamaz.

·          Kampanya esnasında, ödülü kazanmak amacıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kayıtları

sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir. Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ. hiç bir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının

cep telefonunu kullanmaları sırasında kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü sorumlu olmayacaktır.

·          Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından,

telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablolu ya da kablosuz İnternet bağlantılarında İnternet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek

her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı veri gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş,

tutulmuş elektronik postalardan, web sitesine veya İnternete erişimde yaşanan aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla

sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan kaynaklı gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden

dolayı ortaya çıkacak zarar, kampanya kapsamında kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya

ulaşılamaması nedeni ile katılımcının zarar görmesi sebebiyle Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

·          Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ. katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da mobil uygulama ve web sitesinde

yer alan verilerde oluşabilecek eksik ve/veya yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.

·          Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ. kampanyayı istediği gibi değiştirme, durdurma, kapsamını sınırlama ve/veya genişletme hakkını saklı tutar.

Böyle bir durumda yeni koşullar Tankar Gayrimenkul Yatırım AŞ. tarafından duyurulacaktır.

·          Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

1-30 Haziran

Kukuli Konserleri Westpark'ta!

Çocukların çok sevdiği çizgi film karakteri Kukuli ve arkadaşları İzmir'de ilk kez Westpark'ta buluşuyor, müzik ve dans dolu etkinliklerle yaz tatilinin gelişini kutluyorlar! 


Çocuklar bu muhteşem etkinliğe mutlaka katılın!

*Etkinlik Ücretsizdir.

*Etkinlik Seans saatleri 14:00 - 16:00 - 18:00 ' dir.

14-15-16 Haziran

19 Mayıs Bando Gösterisi ve Fener Alayı

Milli mücadelemizin başlangıcının 100. yıl dönümünü Westpark' ta Fener Alayı ve Bando Gösterileriyle kutluyoruz!


Bu coşkulu kutlamada siz de yerinizi alın.

19 Mayıs 2019

1.Yaş Günü Defile ve Pasta Kesim Töreni

1.Yaş günü festivalimizi muhteşem bir defile ile bitiriyoruz!


Bu ücretsiz etkinliğe tüm İzmirliler davetli!

4 Mayıs 2019

Westpark Outlet 1.Yaş Festivali

Westpark Outlet'in 1. Yaş Festivaline Davetlisiniz!


Anadolu Ateşi' nin dev sahne gösterisi 1 Mayıs Çarşamba akşamı, Volkan Konak açık hava konseri 2 Mayıs Perşembe akşamı, Hadise açık hava konseri ise 3 Mayıs Cuma akşamı saat 21:00' de Westpark Outlet'te!  Westpark'ın 1. yaş gününe özel bu muhteşem festivali kaçırmayın.


*Tüm Etkinlikler Ücretsizdir.

*Konserler saat 21:00'de başlar.

1-3 Mayıs 2019

Şifa Veren Sesler Çocuk Korosu

Medical Park hastanesi işbirliği ile 21 Nisan saat 14:00'te Şifa Veren Sesler Çocuk Korosu canlı konseri Westpark Sahnesinde!

21 Nisan

Sevinç'li Gençler Westpark Sahnesi'nde!

Sevinç Koleji öğrenci orkestraları 23 Nisan'da saat 17:00'de Westpark Outlet'te!

23 Nisan

Westpark Çocuk Şenliği

Nisan ayı boyunca birbirinden güzel çocuk etkinlikleri için Westpark'ta buluşalım!

Nisan 2019

Kids Model Of Turkey

İzmir'in eğlenceye ve yaratıcılığa yönelik ilk ve tek çocuk eğlence festivali “Süper Çocuk Festivali” kapsamında gerçekleşecek olan, Türkiye'nin yeni çocuk modellerinin seçileceği 4. Miss. & Mr. Kids Model of Turkey 2019 yarı finali 13 Nisan günü Westpark Outlet'te yapılacak.


Detaylı Bilgi: www.missmrkidsmodelofturkey.com 

13.04.2019

Çanakkale Şehitlerini Anma Günü

Çanakkale Şehitleri 17 Mart Pazar günü yapılacak canlı heykel gösterileriyle anılıyor!

17.03.2019

Herşey Kadınlar İçin

SÖYLEŞİLER

    8 Mart - 15:00

"Kadının İş Hayatındaki Yeri, Girişimci Kadınlar"
Ülkü Hür

Girişimci kadınların hayat hikayeleri  ve daha fazlası bu söyleşide! 
         
    8 Mart - 16:00

"Kadının Toplumdaki yeri ve Kadın Psikolojisi"

Uzm. Psk. Dan. Ferhan BIÇAKÇILAR
Psk. Dan. Ferhat YILMAZ


   9 Mart - 15:00
"Yeni Sezon makyaj Trendleri, Kişisel Bakım Tüyoları ve Workshop"
Şenay Akay Derma Estetik, Make Up Artist İbrahim YILDIRIM

Yeni sezon makyaj trendleri, farklı yüz tiplerine uygun bahar makyajları hakkında püf noktaları için Westpark'a bekleriz!

   10 Mart - 15:00

Beko İşbirliği ile "Sağlıklı Beslenme, Çeşitli Detox Suyu Tarifleri ve Tadımı"
Şenay Akay Derma Estetik, Diyetisyen Merve ÖLMEZ

Sağlıklı beslenme ile ilgili tüm püf noktaları, detox suyu hazırlarken yapmanız gerekenler, evde kolayca hazırlayabileceğiniz detox suları ve tadım aktivitesi ve daha fazlası bu aktivitede kadınları bekliyor!


ATÖLYE ÇALIŞMALARI

Betondan Tasarım Kolye Atölyeleri 9-10 Mart tarihinde Westpark'ta!

9 Mart – Betondan Disk Kolye Tasarım Atölyesi – 15:00/16:00/17:00/18:00 seans başlangıç saatleri

10 Mart – Betondan Küp Kolye Tasarım Atölyesi – 15:00/16:00/17:00/18:00 seans başlangıç saatleri


Atölye Kuralları:

Atölyeye katılım her seans için 25 kadın ile sınırlıdır.

Atölyelere katılım ÜCRETSİZDİR.

Atölyeye katılımlar AVM Danışma Bankosu ve 0 (537) 592 44 05 no.lu telefonu arayarak yapılabilir.


8 - 10 MART

Pette Yollarda

Kerem Eser ile Pette Çocuk Tiyatrosu 23 Şubat'ta Westpark'ta!


Tiyatro Başlangıç Saatleri:

15:00 - 17:00


*Tiyatro gösterimine katılım ÜCRETSİZDİR.

23 Şubat

Westpark'ta Planetaryum ile Uzayı Keşfet

Planetaryum Çadırı ile dinozorlar çağında ve uzayın derinliklerinde yepyeni maceralar çocukları bekliyor!


Seans Başlangıç Saatleri:

14:00 - 15:00 - 16:00 - 17:00 - 18:00 - 19:00


*Film gösterimleri ÜCRETSİZDİR.

*Rezervasyon gerekmemektedir.

16-17 Şubat

Westpark'ta Kodla Öğren

Haydi Çocuklar Robotik Kodlama Atölyesi'nde hayal edin, tasarlayın, kodlayın ve eğlencenin tadını çıkarın!


23-24 Şubat | B1 Kat Tavşan Oyun Alanı


Etkinlik Saatleri

14:00 - 15:00
16:00 - 17:00


Etkinliğimiz ÜCRETSİZDİR. 4 Yaş üzeri çocuklar katılabilir. Her etkinlik seansı 20 kişilik kontenjan ile sınırlıdır. Katılım için rezervasyon gerekmemektedir.

23-24 Şubat

Westpark'ta Aşkını Göster!

İster Sevgililer Günü atölyemizde hediyenizi kendiniz tasarlayın, ister sevginizi fotoğraf çerçevesinde ölümsüzleştirin, Westpark'ta aşkınızı gösterin!

Kalpli Beton Saksı Atölyesi- 9 Şubat Cumartesi

15:00 - 16:00 - 17:00 ve 18:00 seanslarında

*Yetişkin ziyaretçilerimize yönelik yapılacak olan bu aktivitede her seans 25 kişilik kontenjan ile sınırlıdır.

Katılım için 0 (537) 592 44 05 no.lu telefon numarasından dilediğiniz seansa ücretsiz kayıt yaptırabilirsiniz!


"Westpark'ta Aşk" Magnet Çerçeve - 10 Şubat Pazar

Özel fotoğraf kabininde çekilen fotoğrafları ilk 1.000 ziyaretçimize magnet çerçevesi ile hediye! Dilediğiniz kadar ücretsiz fotoğraf çekilebilir, anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

9-10 Şubat

Karlar Diyarı

Sömestirde Eğlence Dolu Karlar Diyarı Westpark'ta

Kardan adam yapma, Kardan hoopla oyunu, Kar topu basketi, Penguen atölyesi, Penguen balık yakalama

28 OCAK - 3 ŞUBAT

Kızılderili Kampı

KIZILDERİLİ KAMPI WESTPARKTA

Kızılderili kostümleri ile Yüz boyama, Balık Tutma, Davul Çalma, At Binme, Çömlek Yapma

19-27 OCAK

Yeni Yıl Etkinlikleri

Yeni yıla özel muhteşem etkinlikler 28-29 ve 30 Aralık tarihlerinde Westpark’ta!

Yılbaşı Korteji 28-29-30 Aralık 16:00-17:00-18:00

Yetişkin Atölyeleri:

Tarçın ve Kahve Aromalı Sabun Atölyesi 29 Aralık 15:00-18:00 saatleri arasında

Kokulu Mum Atölyesi 30 Aralık 15:00-18:00 saatleri arasında

28-30 ARALIK

Akvaryum ve Su Altındaki Yaşam Resim Sergisi

Bayraklı İlçe Milli Eğitim’e bağlı tüm okullarla birlikte yürütülen “Akvaryum ve Su Altındaki Yaşam” konulu resim yarışması 3 Aralık Pazartesi günü başladı!

Yarışma ödül töreni 16 Ocak tarihinde Westpark Outlet’te yapılacak.

Ödüller:

1.’ye 1.000 TL,

2.’ye 750 TL,

3.’ye 500 TL para ödülü!

Ayrıntılı bilgi için: 0(232)348 79 05 dahili 143

03 ARALIK

Yeni Yıl Çarşısı

Westpark Yeni Yıl Çarşısı 15-30 Aralık tarihleri arasında 1. kat Yeni Yıl Köşesi’ nde!

Ateşte kestaneden, mısıra, sıcacık salepten çikolataya yeni yıl ruhuna dokunan lezzetlerin yanı sıra keyifli yılbaşı standları, müzik dinletileri ve hediyeler Westpark Yeni Yıl çarşısında sizleri bekliyor!

SAATLER

Hafta içi 15:00-20:00

Hafta sonu 15:00-22:00

15-30 ARALIK

Hafta Sonu Çocuk Etkinlikleri

Aralık Ayında da Westpark’ta Çocuk Etkinlikleri bir başka güzel!

15:00-16:00 Mini Disco ve Yarışmalar

16:00-17:00 Çocuk Atölyeleri

17:00-18:00 Sosis Balon ve Yüz Boyama


ATÖLYE TAKVİMİ

1-2 Aralık Çoraptan Kardan Adam Yapımı

8-9 Aralık Kozalak Süsleme

15-16 Aralık Tabaktan Noel Baba Yapımı

22-23 Aralık Zencefilli Noel Kurabiyesi Yapımı

29 Aralık Yılbaşı Tebrik Kartı

01-29 ARALIK

Aleyna Tilki Konseri

Sevilen şarkıcı Aleyna Tilki 23 Kasım Cuma günü saat 19:00′ da Westpark sahnesinde olacak. Bu muhteşem konseri kaçırmayın!
*Konserimiz ücretsizdir.

23 KASIM

Diyabet Hakkında Her Şey Westpark’ta!

Diyabet ile ilgili merak ettiğiniz her şey 17 Kasım Cumartesi günü, Medical Park Hastanesi iş birliği ile, Uzm. Dr. Pınar ALARSLAN anlatımıyla Westpark’ta.

17 KASIM

Bilim Atölyeleri

Kasım ayı boyunca çocuklar her hafta sonu Westpark’ta hem eğleniyor, hem öğreniyor!


Etkinlik Takvimi

3 Kasım 2018 Cumartesi : Kimya’nın Büyülü Dünyası

4 Kasım 2018 Pazar : Van De Graff Jeneratörü – (Sahne Gösterisi)

10 Kasım 2018 Cumartesi : Kurubuz Deneyleri

11 Kasım 2018 Pazar : Elektronik Devre Oyunları

17 Kasım 2018 Cumartesi : Dinozorların Eşsiz Serüveni

18 Kasım 2018 Pazar : Asitleri Yok Edelim

24 Kasım 2018 Cumartesi : Mad Science Survivor

25 Kasım 2018 Pazar : Havanın Mucizesi

Seans Saatleri: 15:00 – 16:00 – 17:00

Yaş Sınırı: 5-12 Yaş

*Atölye etkinliklerimiz kontenjanla sınırlıdır.

*Her atölyeye 20 çocuk katılabilir.

03-25 KASIM

Westpark Fashion Show!

Büyük Kış Defilesi 3 Kasım’da Westpark’ta!


Yer: 1.Kat İzmir Etkinlik Alanı

Saat: 17:00 ve 19:00

Etkinliğimiz Ücretsizdir.


Katılımcı Mağazalar

SUWEN

SPAZİO

RELAX MODE

ARCHER CAMP

RUBA

ALTINYILDIZ CLASSICS

BEYMEN BUSINESS

LTB

DERİMOD

DESA

SPORT IN STREET

HUMMEL

PENTİ

SPORTHINK

BİSSE

BOYNER

KOTON

ATAKÖY

BLACKSPADE

VENA

FLORMAR

WATSONS

03 KASIM

Rafet El Roman Konseri

Cumhuriyet Bayramı’na özel muhteşem Rafet El Roman konseri 28 Ekim Pazar günü saat 18:00’de Westpark Outlet’te!

28 EKİM

Ekim Ayı Bilim Atölyesi

Ekim ayında birbirinden eğlenceli atölye faaliyetleri Westpark’ta!

01-31 EKİM

Danla Biliç & Özge Ulusoy Söyleşisi

Ünlü youtuber Danla Biliç ve güzel manken Özge Ulusoy ile moda ve makyaj üzerine keyifli söyleşi 21 Ekim Pazar günü saat 18:00′ de Westpark’ta!

Bu eğlenceli etkinliği kaçırmayın!

21 EKİM

Sonbahar Defilesi WESTPARK’TA!

Yeni sezon defilesi 16 Eylül saat 17:00’de Westpark’ta!

16 EYLÜL

Okula Dönüş Kampanyası

10-16 Eylül tarihleri arasında Westpark Outlet bünyesinde bulunan tüm mağaza ve kiosklardan tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize okul çantası hediye!*


*Kampanya stoklarla sınırlıdır.

10-16 EYLÜL

WestFest Başlıyor!

Eylül ayı boyunca modadan makyaja, konserden defileye dopdolu bir Festival için Westpark Outlet’e davetlisiniz!*


15 Eylül Saat 18:00’ de Oğuzhan Koç Konseri

16 Eylül Saat 17:00’ de Yeni Sezon Defilesi

22 Eylül Saat 16:00’ da Ivana Sert & Seçkin Süngüç ile Yeni Sezon Makyaj Trendleri Söyleşi ve Workshop Uygulamaları

23 Eylül Saat 18:00’de Mehmet Erdem Konseri


*Tüm etkinliklerimiz ÜCRETSİZDİR.

15-23 EYLÜL

Bilim Atölyeleri

Eylül ayı boyunca her hafta sonu birbirinden eğlenceli fizik ve kimya maceraları Westpark’ta minikleri bekliyor.

Seans Saatleri: 15:00 – 16:00 – 17:00


1 Eylül : Bilim Gösterisi – Ateş ve Buz

2 Eylül : Bilim Atölyesi –  Slime Zamanı

8 Eylül : Bilim Atölyesi –  Junior Bilim İnsanları

9 Eylül : Bilim Gösterisi – Uç Uç Havalan

15 Eylül : Bilim Atölyesi – Sihirli Renkler Dünyası

16 Eylül : Bilim Atölyesi – Elektrik Amca’yı Tanıyalım

22 Eylül : Bilim Atölyesi –  Junior Reaksiyonlar

23 Eylül : Bilim Atölyesi –  Radikal Robotlarla Kodlama

29 Eylül : Bilim Atölyesi –  Süper Yapışkanlar

30 Eylül : Bilim Atölyesi –  Polimerler

01-30 EYLÜL

9 Eylül Etkinlikleri

Westpark’ta İzmir’in Kurtuluşunu Coşku ile Kutluyoruz!

Bando Gösterisi / 16:00 ve 17:00’de

Yüz Boyama / 14:00 – 18:00 saatleri arasında

09 EYLÜL

Zafer Bayramı Coşkusu Westpark’ta!

0 Ağustos Zafer Bayramı’na özel etkinlikler Westpark’ta!

Gün boyu sürecek Atatürk portresi ile fotoğraf çekimi, canlı heykeller ve bando gösterisi ile bu coşkulu kutlamaya siz de katılın!

*Tüm etkinlikler ücretsizdir.

30 AĞUSTOS

Westpark’ta Bayram Kampanyası!

13-19 Ağustos tarihleri arasında aynı gün içinde 250 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerimize süpriz hediyeler Westpark’tan!

13-19 AĞUSTOS

Westpark’ta Murat BOZ Konseri !

Muhteşem sahnesi ile Murat Boz Westpark Outlet’te olacak, İzmirliler müziğe doyacak! 11 Mayıs akşamı bu muhteşem açılış konserine tüm İzmirliler davetli!

11 Mayıs

Westpark’ta Transformers Macerası

Transformers Karakterleri ve Oyun İstasyonları Westpark’ta Geliyor ,

Dev Macera Westpark’ta Çoçukları Bekliyor!

10-20 Mayıs

Hergün 12:00-20:00

10-20 Mayıs

Westpark’ta Play-Doh Şenliği

Ege’nin En Büyük Outleti Westpark’ta

Play-Doh İle Hayaller Şahesere Dönüşüyor

10-20 Mayıs 

Her gün  12:00-20:00

10-20 Mayıs